D. Nicoli, Rzym, XVIII w.

920.00

Uwolnienie św. Piotra z więzienia

Rysunek piórem na szkicu ołówkowym, papier; 23,2 x 33 cm w świetle passe-partout
Sygnowany: l.d.: d. nicoli pittore romano | p.d.: idea e feci. | śr.: La liberazione di San Pietro dal carcere
Obraz pochodzi ze zbiorów Antoniego Madeyskiego (1862-1932), słynnego polskiego rzeźbiarza.

SKU: 360635 Kategorie: ,