Malarz polski, poł. XX w.

575.00

Pejzaż z Wisły, 1939

Akwarela, papier; 26 x 36 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: K. […]wicz | Wisła 1939

SKU: 360592 Kategorie: ,