Malarz poIski, 2. poł XIX w.

460.00

Para portretów biskupów

A) PORTRET BISKUPA IGNACEGO KRASICKIEGO W PROFILU
Ołówek, akwarela, papier; 10,5 x 8,7 cm w świetle passe-partout Sygnowany pd.: WW fc (f i c wiązane) | wzdłuż dolnej krawędzi inskrypcja: IGNATIUS KRASICKI | PRINC: EPISC: VARM. N. A. MDCCXXXV Stan zachowania: ślady zagnieceń na papierze
B) PORTRET BISKUPA KAJETANA SOŁTYKA W PROFILU
Ołówek, akwarela; 10,3 x 7,9 cm w świetle passe-partout Sygnowany pd.: WW fc (f i c wiązane) | wzdłuż dolnej krawędzi inskrypcja: CAIETANUS IGNA: SOŁTYK | EPI.CRACOV: DUX SEVER: E..A..A.

cena za sztukę: 230zł

SKU: 360634 Kategorie: ,