Czesław Rzepiński

920.00

Dziewczyna z gitarą, 1946

Litografia; 38,7 x 26,7 cm w świetle passe-partout
Sygnowany ołówkiem p.d.: Rzepiński 1946.

SKU: 360637 Kategorie: ,