Wizytownik

1,725.00

Miśnia, Saksonia, XIX/XX w.

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenie; dł.: 16 cm
Sygnowany: kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze |wycisk w masie: 77
Stan zachowania: wada wypałowa.

SKU: 360616 Kategorie: ,