5,750.00 zł
Pejzaż z krowami u wodopoju i rybakiem
Olej, płótno; 64 x 76 cmSygnowany l.d.: Charles I. AnsonStan zachowania: spękania technologiczne, obraz po konserwacji,sygnatura poprawiona po formie. Brytyjski malarz pejzażysta. Jego działalność odnotowana jest od roku 1875, kiedy czynnie rozpoczął uczestnictwo w londyńskich wystawach – w tym na Akademii Królewskiej oraz w Królewskim Stowarzyszeniu Artystów Brytyjskich, Nowym Stowarzyszeniu Akwarelowym, Nowym Klubie Sztuki Angielskiej i innych. Malował pejzaże fantastyczne oraz rzeczywiste widoki z Yorkshire, Hampshire, Suffolk, Sussex, Dorset i południowej Walii.