Kasper Pochwalski

7,475.00

Pejzaż z kłodami i mostem, 1967

Olej, płótno; 44 x 53 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: 8. 1967 | Kasper | Pochwalsk

SKU: 360594 Kategorie: ,