Cache-pôt

6,900.00

Europa (Francja?), 2. poł. XIX w.

Biskwit, złocenie; średn.: 22,8 cm; wys.: 22,5 cm
Sygnowany: naszkliwnie kobaltem imitacja znaku wytwórni w Sevres z roku 1753
Stan zachowania: ukruszenie w 2 rogach, dwie rysy na korpusie.

SKU: 360643 Kategoria: