Kubek z monogramem JR, Francja, XIX/XX w.

460.00

Srebro pr. 1; waga 75g.; wys. 8,4 cm
Sygnowany: w kartuszu głowa Minerwy z cyfrą 1

Kubek dekorowany neorokokowym kartuszem z motywem kwiatowym i monogramem oraz groszkowaniem w tle.