SHELOUMOFF Afanasy (Afanasij Iwanowicz Szełumow) (1892 Kamieniec Podolski – 1983 Bawaria)

6,900.00

POLOWANIE PAR FORCE

Olej, płótno;
58 x 87,5 cm
Sygnowany p.d.: A Scheloumoff

SKU: 360919 Kategoria: