MAJEWSKI poł. XX w.

403.00

ŚCIANA PARAWANOWA NA DZIEDZIŃCU WAWELSKIM

Tusz, akwarela, papier;
28,7 x 20 cm w świetle passepartout
Sygnowany p.d.: Majewski

SKU: 360920 Kategorie: ,