SCHÜNEMANN Karl (1871 Brunszwik – 1968)

2,300.00

KONIE NA PASTWISKU, 1935

Olej, płótno;
55,5 x 70 cm
Sygnowany p.d.: K. Schunemann 1935.

SKU: 360921 Kategorie: ,