Malarz nieokreślony, polski poł. XX w.

575.00

WIDOK ULICY WĄSKI DUNAJ NA STARYM MIEŚCIE W WARSZAWIE, 1958

Akwarela, papier;
38 x 22,5 cm w świetle oprawy
Sygnowany nieczytelnie p.d., poniżej data: 1958

SKU: 360917 Kategorie: ,