Rosja, XIX/XX w.

2,300.00

MATKA BOSKA KAZAŃSKA

Oleodruk, deska, mosiądz, złocenie;
13,1 x 11,1 cm;
wymiary kiotu: 25,5 x 22 cm
Stan zachowania: szczelina spowodowana rozeschnięciem się desek w kiocie, przetarcia złoceń w kiocie, drobne odpryski na powierzchni ikony.

SKU: 360931 Kategorie: ,