2,300.00 zł
MATKA BOSKA KAZAŃSKA
Oleodruk, deska, mosiądz, złocenie;
13,1 x 11,1 cm;
wymiary kiotu: 25,5 x 22 cm
Stan zachowania: szczelina spowodowana rozeschnięciem się desek w kiocie, przetarcia złoceń w kiocie, drobne odpryski na powierzchni ikony.