840.00 zł
PEJZAŻ GÓRSKI Z WIDOKIEM NA DOLINĘ
Olej, płótno;
40 x 50 cm
Sygnowany: H. Kuziemski
Herbert Kuziemski
1910 Berlin – ?
Malarz działający w Berlinie. Malował głównie kwiaty i pejzaże. Stosował swobodne impasty za pomocą szpachli.