Herbert KUZIEMSKI

840.00

PEJZAŻ GÓRSKI Z WIDOKIEM NA DOLINĘ

Olej, płótno;
40 x 50 cm
Sygnowany: H. Kuziemski

Herbert Kuziemski

1910 Berlin – ?

Malarz działający w Berlinie. Malował głównie kwiaty i pejzaże. Stosował swobodne impasty za pomocą szpachli.

SKU: 360924 Kategorie: ,