STOLIK – KARCIAK, 2 poł. XIX w.

2,750.00

Dąb – masyw i fornir, mosiądz; 79 x 94,5 x 47 cm; po rozłożeniu: 78 x 94,5 x 94 cm. Stan zachowania: brak kilku drucików z inkrustacji.

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 360911 Kategorie: ,