JOSEF Carl (ur. 1877 Wiedeń)

2,300.00

ROZMOWA DWÓCH MĘŻCZYZN W KARCZMIE

Olej, deska;
21,5 x 15,5 cm
Sygnowany p.d.: CJ

SKU: 360915 Kategorie: ,