CYKOWSKI Kazimierz (1896 – 1983)

6,325.00

CIEŃ DRZEWA, 1932

Olej, tektura;
34,4 x 43 cm
Sygnowany l.d.: Kazimierz Cykowski 1932 | N: 485.

SKU: 360913 Kategoria: