STAWIŃSKA Irena

920.00

CHÓR ZACHODNI KOŚCIOŁA GOTYCKIEGO

Akwarela, tusz, papier;
40,6 x 25 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: I. Stawińska

SKU: 360951 Kategorie: ,