KRUSZEWSKI Tadeusz (1864 Hubin na Wołyniu – 1929 Warszawa)

17,250.00

WRÓŻBA, 1892
Olej, płótno;
73 x 52 cm
Sygnowany p.d.: T. Kruszewski w By[…] | r.r. 1892
Stan zachowania: obraz po konserwacji.

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 360914 Kategorie: ,