17,250.00 zł
WRÓŻBA, 1892 Olej, płótno;73 x 52 cmSygnowany p.d.: T. Kruszewski w By[…] | r.r. 1892Stan zachowania: obraz po konserwacji.
Obiekt dostępny w Galerii na FretaWarszawa, Freta 25
Salon Aukcyjny Freta