6,900.00 zł
ZEGAR NEOROKOKOWY ZE SCENKĄ ň LA WATTEAU
Drewno polichromowane, brąz złocony, emalia, stal, szkło;
wys. 38 cm
Mechanizm sygnowany: 2636 | 48 | MEDAILLE DE BRONZE | S. Marti et Cie | gwiazdka
Stan zachowania: odpryski polichromii.