Francja, 2. poł. XIX w.

6,900.00

ZEGAR NEOROKOKOWY ZE SCENKĄ ň LA WATTEAU

Drewno polichromowane, brąz złocony, emalia, stal, szkło;
wys. 38 cm
Mechanizm sygnowany: 2636 | 48 | MEDAILLE DE BRONZE | S. Marti et Cie | gwiazdka
Stan zachowania: odpryski polichromii.

SKU: 360927 Kategorie: ,