RUTKAUSKAS Bronius (ur. 1955 Wilkawiszkis)

1,725.00

LATOPISARZ, 2001

Akryl, płótno;
55 x 38 cm
Sygnowany p.d.: monogram wiązany BR z cyfrą 01
Na krosnach napis ołówkiem: BRONIUS RUTKAUSKAS METRASTININKAS LATOPISARZ 2001 | 55 x 38 akryl

SKU: 360950 Kategorie: ,