3,450.00 zł
ULICZNY TARG, 1922
Olej, sklejka
36,5 x 29 cm
Sygnowany p.d.: Rob. Frank-Krauss
Na odwrocie napis ołówkiem: Robert Frank-Krauss | München 1922. Poniżej nalepka kolekcjonerska z numerem: 624. Niżej, nieczytelny napis ołówkiem.