Malarz nieokreślony niemiecki, XX w.

2,300.00

LEW I LWICA NA RÓWNINIE

Olej, płótno;
60,5 x 80 cm
Przy lewej krawędzi ślad po napisie: LÖWEN
Na odwrocie naklejka papierowa: GEORGE MAJEWICZ | LÖWEN

SKU: 360686 Kategorie: ,