2,300.00 zł
LEW I LWICA NA RÓWNINIE
Olej, płótno;60,5 x 80 cmPrzy lewej krawędzi ślad po napisie: LÖWENNa odwrocie naklejka papierowa: GEORGE MAJEWICZ | LÖWEN