MARIA TRYZNO

920.00

TATARAK

Olej, płótno; 38 x 46 cm
Sygnowany p.d.: M. TRYZNO
Malarka. Ukończyła łódzką Akademię w roku 1972, członek ZPAP okręgu warszawskiego. Jej obrazy znajdują się w zbiorach Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

SKU: 360680 Kategorie: ,