Niemcy (?), 1 tercja XX w.

1,750.00

SŁOŃ AFRYKAŃSKI

Stop metali brązowiony, syntetyczna imitacja kości;
wys. 24 cm
Stan zachowania: uszkodzenia i naprawy kła.

SKU: 360697 Kategorie: ,