Rosja, 2. poł. XIX w.

1,380.00

IKONA MATKA BOSKA KAZAŃSKA

Tempera, deska;
37 x 26 cm
Stan zachowania: wykruszenia warstwy malarskiej i ślady konserwacji.
Na odwrocie napisy – m.in. imię Agrafiena Wasiliewna.

SKU: 360693 Kategorie: ,