1,380.00 zł
IKONA MATKA BOSKA KAZAŃSKA
Tempera, deska;37 x 26 cmStan zachowania: wykruszenia warstwy malarskiej i ślady konserwacji.Na odwrocie napisy – m.in. imię Agrafiena Wasiliewna.