MALARZ europejski, XIX/XX w.

2,875.00

AKT KOBIECY Z ODWAŻNIKAMI (W BUDUARZE U ATLETY)

Olej, płótno;
55,5 x 43 cm
Sygnowany p.d.: VMay (?)

SKU: 360682 Kategorie: ,