MALARZ POLSKI LUB EUROPEJSKI, XIX/XX w.

865.00

DWÓCH KOMINIARCZYKÓW, 1890

Olej, tektura;
16,8 x 12 cm
Na odwrocie napis czarnym atramentem: M.W. | 1890

SKU: 360687 Kategorie: ,