PANEK Jerzy

2,070.00

PEJZAŻ MIEJSKI, 1939

Akwarela, papier;
23 x 33,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: Panek 39

SKU: 360683 Kategorie: ,