manufaktura S.T. Kuzniecowa, Ryga, 1853-63

805.00

FILIŻANKA ZE SPODKIEM

Porcelana, malatury kobaltowe podszkliwne, złocenia;
średn. filiżanki 8,7 cm;
średn. spodka: 14,9 cm
Sygnowane: zielona pieczęć – gwiazda
Stan zachowania: przetarcia złoceń.
Filiżanka dekorowana kobaltowymi elementami neorokokowymi (rocaille) oraz bukietami kwiatów.

SKU: 360713 Kategorie: ,