Kopenhaga, Dania, 1. poł. XIX w.

690.00

ŁYŻKA PÓŁMISKOWA

Srebro;
waga: 215 g.;
dł. 38 cm
Puncowana: w owalu trzy wieże i nieczytelna data – punca miejska Kopenhagi | w prostokącie: A.M – punca złotnika | w owalu nieczytelna punca probierza
Łyżka z monogramem JR.

SKU: 360696 Kategorie: ,