Niemcy, ok. 1840-50

345.00

FILIŻANKA ZE SPODKIEM

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenie;
średn. filiżanki: 8,3 cm;
średn. spodka: 14,3 cm
Sygnowane: kobaltem podszkliwnie miecz z ukośnym jelcem | na filiżance wycisk w masie: 3 | na spodku wycisk w masie: 2 | I
Stan zachowania: odprysk na stopie, przetarcia złoceń.

SKU: 360715 Kategorie: ,