WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)

4,830.00

DOM W KALWARII, 1911

Akwarela na szkicu ołówkowym, papier;
30 x 22 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: WWeiss
Na odwrocie owalna pieczęć z faksymile podpisu Wojciecha Weissa i napisem w otoku: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA ? DOM ARTYSTY. Pod pieczęcią numer: 000666
W prawym dolnym rogu napis ołówkiem: 1911, l.d.: WYSTAWIANY BIAŁY OKRES

SKU: 360685 Kategorie: ,