PENIN M., Francja, XX w.

2,300.00

ŻONKILE I BAZIE W ZIELONYM DZBANKU, 1947

Gwasz, papier;
31,4 x 22 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: M. Penin | 1947

SKU: 360690 Kategorie: ,