J. PODNIESIŃSKA

920.00

JESIENNY WIDOK DWORKU Z GANKIEM OBROŚNIĘTYM CZERWONYM WINEM

Olej, sklejka; 31 x 46 cm
Sygnowany p.d.: J. Podniesińska | RP

SKU: 361042 Kategorie: ,