ZESTAW TRZECH ŁYŻEK NEOROKOKOWYCH, Koch&Bergfeld, Brema, Niemcy, XIX/XX w.

1,380.00

Srebro pr. 800; waga łączna: 160g.; dł. 18,2 i 20,6 cm
Puncowane: patera, półksiężyc, korona, 800 | na trzonkach: M. ELIMEYER – znak sprzedawcy Moritza Elimeyera z Drezna

SKU: 361024 Kategorie: ,