PUZDERKO KOSMETYCZNE Z LUSTERKIEM, Europa Zachodnia, pocz. XX w.

690.00

Srebro pr. 800; wys. 6 cm; średn. 6,4 cm
Puncowane: 800 | dwukrotnie w wieloboku: A
Stan zachowania: lekkie wgniecenie na pokrywce.

SKU: 361031 Kategorie: ,