Talerz z liliami

460.00

Miśnia, okres Marcoliniego, 1774-1814

Porcelana, złocenia, malatury naszkliwne;24,3 cm
Sygnowane: kobaltem podszkliwnie dwa skrzyżowane miecze z gwiazdką | wycisk w masie: A | wycisk w masie: 12 | wycisk w masie: 9.
Stan zachowania: przetarcia złocenia na rancie.

SKU: 361028 Kategorie: ,