460.00 zł
Miśnia, okres Marcoliniego, 1774-1814
Porcelana, złocenia, malatury naszkliwne;24,3 cm
Sygnowane: kobaltem podszkliwnie dwa skrzyżowane miecze z gwiazdką | wycisk w masie: A | wycisk w masie: 12 | wycisk w masie: 9.
Stan zachowania: przetarcia złocenia na rancie.