575.00 zł
Wałbrzych-Stary Zdrój, 2. poł. XIX w.
Porcelana, kalkomania ręcznie podmalowana, złocenia; średn. 32,5 cm
Sygnowana: kobaltem podszkliwnie orzeł z literami CR (?) | napis: 3691X/I | wycisk w masie: H