Patera

575.00

Wałbrzych-Stary Zdrój, 2. poł. XIX w.

Porcelana, kalkomania ręcznie podmalowana, złocenia; średn. 32,5 cm
Sygnowana: kobaltem podszkliwnie orzeł z literami CR (?) | napis: 3691X/I | wycisk w masie: H

SKU: 361025 Kategorie: ,