PATERA Z MOTYWEM WINOGRON, Carlo Mario Camusso, Lima, Peru, XX w.

2,300.00

Srebro pr. 925; waga: 643 g; wymiary: 28 x 25 x 9 cm
Puncowana: INDURSTRIA PERUANA PLATA | ESTERLINGA 925 |
CAMUSSO | niedobita punca.

Firma założona została w Limie przez włoskiego emigranta w roku 1933. Działa do dnia dzisiejszego.

SKU: 361018 Kategorie: ,