PATERA, poł. XX w.

322.00

Srebro próby sterling, drewno lakierowane; wys. 10 cm, średn. 29 cm
Puncowana: STERLING
Stan zachowania: spękania lakieru na drewnianej misie.

SKU: 361030 Kategorie: ,