KASETKA, Iran, 1. poł. XX w.

2,300.00

Srebro pr. 84; waga: 475 g.; 14 x 14,1 x 3 cm
Puncowana: w owalu znaki alfabetu arabskiego w tym odpowiednik cyfry 84

SKU: 361016 Kategorie: ,