J. PODNIESIŃSKA

920.00

PEJZAŻ JESIENNY Z BRZOZAMI, 1962

Olej, sklejka; 41 x 69 cm
Sygnowany p.d.: J. Podniesińska 1962

SKU: 361041 Kategorie: ,