Niemcy, kon. XIX w.

920.00

OGRODNICZKA

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia; wys. 8,6 cm
Sygnowana: kobaltem podszkliwnie – pionowa kreska

SKU: 360672 Kategorie: ,