Miśnia

1,955.00

TACA, 1. poł. XIX w.

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia; 45,5 x 29,6 cm
Sygnowana: kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze | wycisk w masie R41
Taca z uchwytami utworzonymi z rozetek i palmet. W kołnierzu motyw arkadek z liśćmi, pod którymi znajdują się kwiatki. W lustrze promienie rozchodzące się od umieszczonej centralnie gwiazdy otoczonej przez analogiczne kwiatki.

SKU: 360669 Kategorie: ,