Wyświetlanie 5866–5880 z 5999 wyników
Zofia PUSZCZYŃSKA
2,300.00 złZofia PUSZCZYŃSKA
W OGRODZIE
Olej, tektura; 60 x 77 cm
Sygnowany na odwrocie czarnym olejem: Z. PUSZCZYŃSKA.
Powyżej papierowa nalepka Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Oddział w Krakowie: Autor: ZOFIA PUSZCZYŃSKA | Nazwisko właściciela | Adres właściciela | Tytuł dzieła W OGRODZIE | Nr porządku zgłoszenia 2 | Technika wykonania OLEJ | Wymiary wys. 58 cm szer. cm 76 | Nr leg. Z.P.A.P 1989 | Cena
Stanisław Bohusz SIESTRZEŃCEWICZ
8,800.00 złStanisław Bohusz SIESTRZEŃCEWICZ
Eugeniusz GEPPERT
32,000.00 złEugeniusz GEPPERT
AKT Z ZIELONĄ DRAPERIĄ, 1978 r.
Stasys EIDRIGEVICIUS
10,695.00 złStasys EIDRIGEVICIUS
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA
4,025.00 złBronisława RYCHTER-JANOWSKA
PRZED DWORKIEM, przed 1937
Gwasz papier; 10 x 14 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: B. Rychter – Janowska
Na odwrocie dedykacja piórem: Mojej Ukochanej Wnuczusi | Krysiuni Babuń 17/II 937
Stanisław GAŁEK
9,660.00 złBronisława RYCHTER-JANOWSKA
3,450.00 złBronisława RYCHTER-JANOWSKA
DWOREK JESIENIĄ
Akwarela, papier; 9,5 x 14,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: B. RYCHTER – JANOWSKA
Władysław MALECKI
Władysław MALECKI
WIELKI LAS, 1874
Olej, płótno; 93,7 x 65,4 cm
Sygnowany l.d.: W. Malecki
Na górnej listwie krosna częściowo czytelny napis: Malecki Wielki | las (….) nabyty w Londynie 1874
038. Oswald ACHENBACH
80,000.00 złJózef BRODOWSKI (młodszy)
48,300.00 złJózef BRODOWSKI (młodszy)
Z WIATYKIEM, 1882
Olej, płótno, 67 x 102 cm
Sygnowany p.d.: Józef Brodowski 1882
Obraz wzmiankowany w: Sprawozdanie Komitetu ZSP w Królestwie Polskim za rok 1882, s. 17, 19. J. Wiercińska, Katalog prac wystawionych w TZSP w Warszawie w latach 1860-1914, Wrocław 1969, s. 36.
Włodzimierz PRZERWA-TETMAJER
52,900.00 złWłodzimierz PRZERWA-TETMAJER
SIANOKOSY – ODPOCZYNEK
Olej, płótno; 82 x 101 cm
Sygnowany p.d.: WT
PIERŚCIONEK, Polska, 1920 – 1931
1,150.00 złPIERŚCIONEK, Polska, 1920 – 1931
Złoto, próba 3, ametyst; waga 4,66 g, wys. 20 mm; oczko 10 x 8 mm; śr. wewn. 12 mm
Puncowanie: głowa rycerza, 3; monogram złotnika WK
Feliks SYPNIEWSKI
138,000.00 złFeliks SYPNIEWSKI
ZASADZKA, 1856
Olej, płótno dublowane; 110 x 140 cm
Sygnowany l.d.: F. Sypniewski | 1856
CUKIERNICA i MLECZNIK, Polska, Warszawa, Norblin; 2 poł. XIX w.
1,150.00 złCUKIERNICA i MLECZNIK, Polska, Warszawa, Norblin; 2 poł. XIX w.
Mosiądz srebrzony, cukiernica wewnątrz złocona, masa perłowa (gałka); cukiernica wys. 13 cm, mlecznik 8 cm
Puncowanie: w owalu NORBLIN&Co GALW. WARSZAWA, na cukiernicy nr 1660, na mleczniku 510
BALSAMINKA, Berlin, Niemcy, XIX w.
3,220.00 złBALSAMINKA, Berlin, Niemcy, XIX w.
Puncowana: w okręgu kroczący niedźwiedź – niedobita punca Berlina | nieczytelna punca wykonawcy.