Zofia PUSZCZYŃSKA

2,300.00

W OGRODZIE

Olej, tektura; 60 x 77 cm
Sygnowany na odwrocie czarnym olejem: Z. PUSZCZYŃSKA.
Powyżej papierowa nalepka Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Oddział w Krakowie: Autor: ZOFIA PUSZCZYŃSKA | Nazwisko właściciela | Adres właściciela | Tytuł dzieła W OGRODZIE | Nr porządku zgłoszenia 2 | Technika wykonania OLEJ | Wymiary wys. 58 cm szer. cm 76 | Nr leg. Z.P.A.P 1989 | Cena

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25
Zofia Puszczyńska ukończyła ASP w Krakowie w 1950 r. Była uczennicą profesorów: Rudnickiego, Rzepińskiego i Fedkowicza. Przez cały okres pracy artystycznej brała udział w wielu wystawach (ponad 80 wystaw indywidualnych i zbiorowych), przede wszystkim w Kielcach – mieście swojego dzieciństwa i w Krakowie.