Wyświetlanie 5851–5865 z 6006 wyników
RAMKA NA FOTOGRAFIĘ, k. XIX w.
345.00 złRAMKA NA FOTOGRAFIĘ, k. XIX w.
Krzysztof KOKORYN
4,226.00 złDariusz PALA
2,875.00 złDariusz PALA
Wiktor KORECKI
4,600.00 złWiktor KORECKI
PEJZAŻ TOKUJĄCYM GŁUSZCEM
Olej, tektura; 74 x 34 cm
Sygnowany l.d.: WIKTOR KORECKI
Aleksander LASZENKO
8,050.00 złAleksander LASZENKO
BEDUIN ZE SZTANDAREM PROROKA, 1927
Olej, płótno; 100 x 70 cm
Sygnowany p.d.: A. Laszenko | Onarglor 1927
LICHTARZ PIĘĆIOŚWIECOWY, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
2,185.00 złLICHTARZ PIĘĆIOŚWIECOWY, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
TŁOK PIECZĘTNY Z HERBEM BROCHWICZ III, ok. 1830.
1,092.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z HERBEM BROCHWICZ III, ok. 1830.
Drewno, mosiądz, wys. 7,7 cm, pole pieczętne 2,7 x 2,2 cm
Krzysztof KOKORYN
9,200.00 złKrzysztof KOKORYN
PARA I ANIOŁ, 1996
Olej, płótno; 81 x 100 cm
Sygnowany p.d.: Kokoryn | 1996
Michał ZABOROWSKI
6,900.00 złMichał ZABOROWSKI
KOBIETA PRZY BALUSTRADZIE
Olej, płótno; 180 x 100 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
Dariusz PALA
10,350.00 złDariusz PALA
CZASAMI CZYJEŚ SZCZĘŚCIE JEST NADZIEJĄ DLA INNYCH, 1995
Olej, płótno; 140 x 150 cm
Sygnowany p.d.: PALA 95; sygnowany i opisany na odwrocie
075. Dariusz PALA
6,000.00 złMichał ZABOROWSKI
9,200.00 złMichał ZABOROWSKI
NIEDZIELA PALMOWA
Olej, złota farba, płótno; 120 x 150 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
Michał ZABOROWSKI
27,000.00 złHelena KRAJEWSKA
920.00 złHelena KRAJEWSKA
OGRODNICZKI Z ŁASZCZYNA, 1954
Olej, tektura; 19,5 x 27 cm
Sygnowany l.d.: HK 54; na odwrocie napis długopisem: Łaszczyn Ogrodnicz./ ol karton 19 x 26cm; flamastrem: HKraj; 1952; HK54
Pochodzenie: ze spuścizny po artystce
Mieczysław TRZCIŃSKI
1,725.00 złMieczysław TRZCIŃSKI
Akwarela, karton; 49,5 x 59,5 cm
Sygnowany p.d.: Mieczysław Trzciński | 1919