Wyświetlanie 5836–5850 z 6006 wyników
058. Stanisław JAKUBOWSKI
550.00 zł068. Stanisław JAKUBOWSKI
550.00 złStanisław JAKUBOWSKI
287.00 złStanisław JAKUBOWSKI
CZTERY WIERZBY
St. Jakubowski
Stanisław JAKUBOWSKI
345.00 złStanisław JAKUBOWSKI
070. Stanisław JAKUBOWSKI
600.00 złStanisław JAKUBOWSKI
230.00 złStanisław JAKUBOWSKI
Stanisław JAKUBOWSKI
345.00 złStanisław JAKUBOWSKI
BRAMA
St. Jakubowski
068A. Stanisław JAKUBOWSKI
500.00 zł173A. MEDAL – JÓZEF PIŁSUDSKI, Józef Aumiller, Mennica Państwowa, 1930
300.00 złMEDAL NAGRODOWY PŁOCKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO ZA WYŚCIG WODNY, pocz. XX w.
517.00 złMEDAL NAGRODOWY PŁOCKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO ZA WYŚCIG WODNY, pocz. XX w.
Srebro, śr. 35 mm, zawieszka
A: na skrzyżowanych wiośle i kotwicy orzeł i herb Płocka, , napis: PŁOC. TOWARZ. WIOŚL.
R: nad gałązka lauru napis: ZA | WYŚCIG | WODNY
MARIA MAGDALENA, pocz. XIX w.
3,450.00 złMARIA MAGDALENA, pocz. XIX w.
MALARZ NIEROZPOZNANY
Olej, płyta żelazna cynowana; 25 x 17 cm
Sygnowany p.d. nieczytelnie
TACA OWALNA Z DEKORACJĄ
1,380.00 złTACA OWALNA Z DEKORACJĄ
SZEŚĆ ŁYŻECZEK, Polska, Lwów, J. Sopyło (?), 1921 – 1931
575.00 złSZEŚĆ ŁYŻECZEK, Polska, Lwów, J. Sopyło (?), 1921 – 1931
CUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
575.00 złCUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
POPIELNICZKA W FORMIE CHRZĄSZCZA, ok. 1930
345.00 zł